logo

O Vacu Power


VacuPower je podtlaková terapie, kterou se cíleně zefektivňuje spalování tukové tkáně v kritických partiích těla (břicho, hýždě, boky).
Vaše aktivní procházka po pásu a současný podtlak, který působí v hermeticky uzavřené skořepině, vedou k lepšímu prokrvení kůže a stimulaci lymfatického systému. Ten dále ovlivňuje odstraňování vody a všech škodlivin z těla.
V konečném efektu se zlepšuje látková výměna, vyhlazuje kůže, mizí celulitida a hlavně:
Velmi rychle a systematicky ubývají přebytečné centimetry v požadovaných partiích.

Doporučená doba pro viditelný efekt na VacuPower je následující:
  • v prvním týdnu VacuPower ozdravné terapie 4-5 x po 30 minutách
  • následující týdny 4 x po 30 minutách
  • v ostatních týdnech pro udržování efektu a dobré sebedůvěry 2-3 x po 30 minutách

Věnujte pozornost následujícím bodům, abyste se připravili na trénink efektivně a vymodelovali vaši postavu s žádoucím úbytkem kilogramů.

Doba procedury: 30 minut
Oblečení a vybavení: Na cvičební lekce prosím docházejte vždy o cca 5 min. dříve a nezapomeňte na bavlněné kraťasy, bavlněné triko, lehká a čistá sálová obuv, malý ruční.
Strava: Před procedurou se doporučuje jíst jen lehkou stravu z uhlovodanů, hodinu před cvičením již nejíst vůbec. V době tréninku ve vacuu se vyžaduje vypít alespoň 0,5l nesycené minerální vody. Po tréninku je vhodné jíst stravu bohatou na bílkoviny (zabezpečují správnou výživu svalů), lehká masa ( kuřecí, rybí), zakysané mléčné výrobky (tvaroh, bílý jogurt apod.) Zkuste změnit stravovací návyky – méně tuku, více čerstvého ovoce a zeleniny, luštěniny, ořechy, celozrnné výrobky apod. Denně vypijte alespoň 2 l vody (plní roli čistící substance, která vyplavuje metabolity z těla ven) s dodáním pár kapek čerstvého citrónu.

Viditelné výsledky jsou již po 10 Vacu Power terapiích.

zpět   |   nahoru   |   úvodní stránka